SportKošarkaPoraz Phoenixa, Teletović solidan

Poraz Phoenixa, Teletović solidan

Drugi put u samo nekoliko dana New Orleans Pelicansi su savladali Phoenix Sunse. Predvođeni Anthonyjem Davisom tim iz Louisiane je slavio kao gost rezultatom 120:114. Ovog puta su Pelicansi do pobjede stigli nakon velikog preokreta, boljom igrom u samoj završnici susreta. Sunsi su dobro ušli u meč. Vodili su cijelim tijekom prvog poluvremena, pogađali su apsolutno sve, te su u jednom trenutku imali 17 poena prednosti. Brandon Knight je bio nezaustavljiv, te je u prvoj dionici ubacio 20 od svojih 29 poena. Međutim, potpuno su stali u finišu prvog poluvremena. Pelicansi to koriste, te serijom od 10:0 u završnici dolaze na samo minus dva na poluvremenu, 60:58. Drugo poluvrijeme donosi jako zanimljivu košarku. Ekipe se smjenjuju u vodstvu, a ponovo bolju završnicu igraju Pelicansi. Domaći tim nije uspio da pogodi ništa u posljednjoj minuti, te su gosti završili posao sa slobodnih bacanja. Mirza Teletović je u dresu Phoenixa imao lošu šutersku noć. Pogodio je samo dva šuta iz devet pokušaja, te je susret završio sa sedam poena. Brandon Knight je predvodio Sunse sa 29, dok je na drugoj strani New Orleans imao pet raspoloženih košarkaša. Anthony Davis je meč završio sa 26 poena i 17 skokova, Eric Gordon je dodao 23, Ryan Anderson i Ish Smith po 20, a Jrue Holiday 19 poena.