SportPostigli jako bitan gol, a onda dva igrača pri proslavi zaradila crvene...

Postigli jako bitan gol, a onda dva igrača pri proslavi zaradila crvene kartone

Galatasaray je u meču 5. kola grupe A Lige prvaka dočekao na svom terenu Club Brugge i odigrao 1:1.

Uoči ovog meča gosti su bili na 3. mjestu na tabeli i nalazili su se ispred turskog tima, te su imali bod prednosti.

Zato je ovo bio važan meč koji bi na kraju mogao odlučiti ko će na proljeće igrati u Evropskoj ligi s obzirom da su Real Madrid i PSG već osigurali plasman u nokaut fazu Lige prvaka.

Domaći su poveli golom Buyuka u 11. minuti, a taj rezultat je bio na semaforu do 92. minute kada je Diatta pogodio za 1:1 i veliko slavlje gostiju koji su svjesni koliko je ovaj gol bio bitan.

Ipak, prilikom proslave gola Diatta je skinuo dres i zbog toga je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton, a njegov saigrač je također morao van terena s obzirom da je on svoj drugi žuti karton dobio jer je slomio korner zastavicu pri prevelikom slavlju.