SportPreokret Shakhtara, PSV ubjedljiv, nesretni Cluj

Preokret Shakhtara, PSV ubjedljiv, nesretni Cluj

Sinoć su odigrani prvi susreti trećeg pretkola Lige prvaka.

Rumunski Cluj ugostio je ekipu Young Boysa, a meč je završen rezultatom 1:1. Već u četvrtoj minuti Manea pogađa za 1:0, no u nadoknadi su gosti došli do jako bitnog gola. Postigao ga je Sierro.

PSV je uvjerljivo slavio protiv danskog Midtjyllanda, bilo je 3:0.

Sve je bilo riješeno u prvih pola sata igre. Golove su dali Madueke, Gotze i Gakpo. Nizozemci su tako jednom nogom zakoračili u play off.

Zanimljivo je bilo u Genku. Domaćin je vodio 1:0, a na kraju izgubio.

Poveo je Genk golom Onuachua u 39. minufi, a u nastavku Tete s penala.u 63. minuti i Patrick u 81. donose preokret Ukrajncima.