SportPSG “pregazio” St. Etienne u Kupu Francuske

PSG “pregazio” St. Etienne u Kupu Francuske

Odigrane su tri utakmice četvrtine finala Kupa Francuske, a Paris Saint-Germain je “pregazio” St. Etienne rezultatom 6:1 i plasirao se u polufinale.

Icardi je doveo Parižane u prednost u drugoj minuti, a Neymar je udvostručio prednost u 39. minuti. U 44. minuti viđen je nevjerovatan autogol gostiju.

Ubačena je lopta sa lijeve strane, a onda je nakon karambola u petercu u kojem su učestvovali samo gostujući igrači, lopta završila u golu, a igrače PSG-a bilo je sramota slaviti.

U nastavku Icardi je postigao još dva gola za domaće, te jedan Mbappe. Počastni pogodak za St. Etienne postigao je Cabaye u 71. minuti nakon neiskorištenog penala.

Lille je slavio protiv Amiensa sa 2:0, dok je Lyon savladao Brest.