ZDKSportRagbijaši Čelika u posljednjem kolu Regionalne lige poraženi od Nade

Ragbijaši Čelika u posljednjem kolu Regionalne lige poraženi od Nade

Ragbijaši Čelika ovogodišnju sezonu u Regionalnoj ligi okončali su bez pobjede. U posljednjem 5. kolu na Kamberovića polju izgubili su od starog protivnika ekipe splitske Nade sa 21:52.

Domaći ragbijaši platili su danak smjene generacija. Sa podmlađenim timom nisu imali šanse da upišu prvu ovogodišnju pobjedu. Drugo poluvrijeme je proteklo u dominaciji gostiju. Čelik prve poene u nastavku postiže tek u 60 minuti, kada je poentirao Hamzić za 11:45. Do kraja susreta za domaće su još poene upisali Bišić, Begić i Mehić, ali nedovoljno da se suprostave razigranim gostima. Na kraju susreta bilo je 21:52 za Nadu.

Prvak regionalne ragbi lige biće riješen u susretu između ZRS I Dalmacije.