SportNogometReal se provukao na gostovanju kod Betisa

Real se provukao na gostovanju kod Betisa

Fudbaleri Reala upisali su važnu pobjedu na gostovanju Betisu rezultatom 2:1. U 19. kolu Primere Madriđani su upisali pobjedu nakon tri utakmice u ligaškom takmičenju i tako se vratili na trijumfalne staze. Ipak, do pobjede nisu došlio na lagan način. Luka Modrić je u prvom dijelu sjajnim golom lijevom nogom donio prednost Kraljevskom klubu, ali je Sergi Canales poravnao dvadesetak minuta prije kraja. Konačan rezultat nekoliko minuta prije kraja postavlja Dani Ceballos iz slobodnog udarca na prelijep način. Navijači domaćeg tima mu neće zaboraviti što je proslavio gol, iako je bio član tima iz Andaluzije.