SportNogometReal Sociedad slavio protiv Espanyola u Primera ligi

Real Sociedad slavio protiv Espanyola u Primera ligi

Real Sociedad je na svom stadionu u utakmici 19. kola LaLige savladao ekipu Espanyola sa 3:2. Gledali smo pravu golijadu i prelijepu utakmicu u San Sebastianu, a kao pobjednici su iz nje izašli domaći. Nije se dugo čekalo na prvi pogodak. Merino je mrežu gostiju zatresao u 3. minuti, da bi Willian Jose u 8. minuti udvostručio prednost iz penala. Ipak, Espanyol se vraća do kraja prvog dijela utakmice. Prvo je u 32. minuti pogodio Naldo, a poravnanje donosi Llorente autogolom iz nadoknade prvog poluvremena. Da tri boda ostanu kući, pobrinuo se večeras sjajni Willian Jose koji pogađa u 63. minuti i donosi trijumf svom timu.