SportRemi na San Mamesu, Kodro dobio šansu u finišu susreta

Remi na San Mamesu, Kodro dobio šansu u finišu susreta

U prvom meču nedjeljnog programa 28. kola španske La Lige Athletic Bilbao i Atletico Madrid odigrali su meč bez pobjednika (1:1).
Bila je ovo prva utakmica za oba tima nakon Covid19 pauze u kojoj smo bez obzira na dugu stanku gledali lijep fudbal i na kraju poo jedan gol na obje strane.

Oba pogotka viđena su u razmaku od samo dvije minute. Prvo su domaći došli do vodstva i to u 37. minuti kada je Jana Oblaka matirao Muniain. Ipak, već u 39. minuti bilo je 1:1 jer je domaću mrežu zatresao Diego Costa.

U drugom poluvremenu obje ekipe igrale su oprezno, a najbolju priliku imali su gosti u 80. minuti kada je Arias šutirao, ali golman Athletic Bilbaoa fantastično zaustavlja njegov šut i na kraju, donosi jedan bod svom timu.

Bh. reprezentativac Kenan Kodro dobio je priliku u finišu meča za ekipu iz Baskije, a on je na teren ušao u 91. minuti i za kratko vrijeme nije uspio napraviti ništa vrijedno pomena.

U narednom kolu današnji domaćin igra protiv Eibara i to u gostima dok Atletico opet gostuje, ovaj put Osasuni.