SportRemi Rome i Atalante, Džeko odigrao cijeli susret

Remi Rome i Atalante, Džeko odigrao cijeli susret

Fudbaleri Rome i Atalante odigrali su večeras neriješeno 1:1, u 32. kolu italijanske Serije A.

Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 26. minutu, da bi izjednačenje Romi donio Bryan Cristante pogotkom u 75. minutu.

Atalanta je od 69. minuta igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Robin Gosens, dok je kod Rome isključenje zaradio Ibanez u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena.

Edin Džeko je odigrao svih 90 minuta za Romu.

Roma je sedma sa 55 poena, dok je Atalanta na trećem mjestu sa 65 bodova.

U narednom kolu, Roma će gostovati Cagliariju, dok će Atalanta dočekati Bolognu.