ZDKSportRudar bez problema savladao Čapljinu

Rudar bez problema savladao Čapljinu

Rudar iz Kaknja bez većih problema slavio je jučer nad Čapljinom 2:0. Domaći su poveli već u drugoj minuti kada Muamer Vila trese mrežu gostiju.

Nakon toga sjajne dvije prilike za Aničić ali se rezultat nije mijenjao.  Gosti se u Kakanj nisu došli braniti i pokazali su to preko Haračić čiji sjajan udarac brani golman Rudara.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme Miketek pokušava iz slobodnog udarca, ali stativa je spriječila izjednačenje.

Za konačnih 2:0 pogodio je Dino Hajdarović, koji je nakon toga zaradio i isključenje.

FK Rudar Kakanj – HNK Čapljina 2:0 FK Rudar Kakanj: Čelebić, Alić, Zukić, Hajdarović, Vila, Dizdarić, Topalović, Đuđo, Spahić, Čizmić, Aničić.

HNK Čapljina: Buntić, Miketek, Bratić, Leko, Jazvin, Pecelj, Ćosić, Haračić, Popović, Isić, Rodin.