Lokalne TemeSport(VIDEO) Rukomet: RK Bosna - RK Vogošća 29:25 (13:11)

(VIDEO) Rukomet: RK Bosna – RK Vogošća 29:25 (13:11)

U visočkom KSC “Mladost” odigrana je utakmica 13. kola rukometne Premijer lige BiH u kojoj su se sastale ekipe Bosne i Vogošće. Ovaj meč je bio jedan od najbitnijih u ovom dijelu sezone za visočki klub, a to su prepoznali i navijači Bosne, koji su u velikom broju ispunili dvoranu u Visokom. Početak je za domaći tim bio odličan, jer je utakmica otvorena rezultatom 4:0, no gosti se brzo vraćaju i stižu na 4:4. Do kraja poluvremena nešto bolja igra domaćina i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 13:11 za Bosnu.

U nastavku smo ponovo vidjeli neizvjesnu borbu, a jedna od ključnih stvari su dvije fazne odbrane Enesa Sirče, no svi igrači zaslužuju pohvale za veliku borbenost i jako značajnu pobjedu. Također, bitno je pohvaliti i sjajnu atmosferu na tribinama i veliku podršku koju su navijači pružali igračima tokom cijelog meča.