ZDKSportRukometašice Krivaje ubjedljivo sa Jedinstvom

Rukometašice Krivaje ubjedljivo sa Jedinstvom

Rukometašice Krivaje su u okviru 19. kola upisale ubjedljivu pobjedu na gostovanju u Tuzli, nad ekipom Jedinstva, rezultatom 27:35 (10:16).

Gošće iz Zavidovića tokom cijelog susreta bile su dosta kvalitetnija momčad, a sigurno je da bi pobjeda bila i dosta ubjedljivija da na drugoj strani nije bilo sjajne Admire Zvekić, koja je postigla nevjerovatnih 17 pogodaka.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno gotovo do poluvremena kada su Krivajašice imale plus šest, a na pauzu se odlazi kod rezultata 10:16.

U nastavku, bez većih problema, Krivaja je sačuvala prednost za na kraju konačnih 27:35.

U domaćem sastavu najefikasnija je bila Admira Zvekić sa 17 pogodaka dok je na drugoj strani Lazendić Vladana bila najefikasnija sa devet postignutih pogodaka. Po pet su dodale Latifović Adnana i Selmanović Jasmina.