SportSheffield United razbio Tottenham

Sheffield United razbio Tottenham

Fudbaleri Sheffield Uniteda slavili su protiv Tottenhama u 32. kolu engleske Premier lige rezultatom 3:1.
Vrlo zanimljiv meč gledali smo, a na kraju su domaći slavili uz nevjerovatnu realizaciju, šanse tri od tri.

Prvi gol vidjeli smo u 31. minuti kada je Chris Basham asistirao za Sandera Bergea koji lijepo pogađa. Već u narednom napadu Tottenham je poravnao preko Harryja Kanea, ali je sudija nakon VAR-a poništio diskutabilnom odlukom gol.

U nastavku Spursi su bacili sve karte u napad, ali su dvije kontre završile sa dva gola preko Lysa Mousseta i Ollieja McBurnieja.

Do kraja su Spursi uspjeli samo smanjiti deficit preko Harryja Kanea koji postiže gol i protiv Sheffielda i tako dolazi do statističkog podatka da je pogodio protiv svakog od timova Premier lige protiv kojeg je igrao (29 timova).