SportNogometSjajan meč na Goodisonu između Evertona i Watforda

Sjajan meč na Goodisonu između Evertona i Watforda

Spektakularnu utakmicu s četiri gola, od čega jedan u sudijskoj nadoknadi, i promašenim penalom odigrali su Everton i Watford 2:2 u 16. kolu Premier lige. Ekipa iz Liverpula povela je u 15. minuti kada je Gomes povratnom loptom pronašao Richarlisona koji je ostao nečuvan u šesnaestercu i lako pogodio za minimalnu prednost svog tima. No, kola su nezaustavljivo krenula nizbrdo u 63. minuti kada Coleman šalje jednu odbijenu loptu u vlastitu mrežu, a samo dvije minute gosti su uspjeli u cijelosti preokrenuti golom Doucourea! Everton je već u 67. minuti dobio priliku vratiti utakmicu u egal nakon što je sudac pokazao na bijelu točku, ali Sigurdsson je loše pucao po sredini gola i omogućio Fosteru da mu vrhom kopačke obrani jedanaesterac. Ipak, u 90+6. minuti domaćin dolazi do boda nakon što je Digne zabio golčinu pod prečku iz slobodnog udarca!