SportNogometSjajna partija Hadžića u pobjedi Eskisehirspora nad Galatasarayem: Asistencijom i golom predvodio...

Sjajna partija Hadžića u pobjedi Eskisehirspora nad Galatasarayem: Asistencijom i golom predvodio tim do pobjede

Eskisehirspor je savladao favorizovani Galatasaray (4:3) u 27. kolu turske Superlige, a fantastičnu partiju pružio je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Anel Hadžić.

Kisa je doveo Galatasaray u vodstvo u 11. minuti, a Bokila je izjednačio pet minuta prije kraja prvog dijela. Oztekin je u 49. minuti donio novo vodstvo gostima, da vi Ciftci izjednačio četiri minute poslije.

Nakon toga na scenu je nastupio naš reprezentativac. Sjajno se ubacio iz sredine terena u 58. minuti, te je nakon centaršuta Bokile pogodio za vodstvo domaćih. Deset minuta poslije asistirao je Kanaku za 4:2.

U sudijskoj nadoknadi Kaya je pogodio za konačnih 4:3.