SportNogometSturm pobjedio, Hadžić igrao cijeli meč

Sturm pobjedio, Hadžić igrao cijeli meč

Reprezentativac BiH Anel Hadžić odigrao je ponovo svih 90 minuta za svoj Sturm, ovog puta u trijumfu nad Riedom na domaćem terenu rezultatom 3:2. Klub iz Graza do pobjede je došao golovima dva puta Kienasta i Shicka, dok su pogotke za goste postigli Sikorski i Elsneg.
Hadžić je u finišu i zaradio javnu opomenu. U velikom derbiju lider Austrija i Salzburg su remizirali 1:1, a na golu Austrije ponovo je stajao odlični Osman Hadžikić. Gosti su poveli golom Mirande, a konačnih 1:1 postavio je Friesenbrichner. Admira i Altach su remizirali rezultatom 1:1, dok Wolfsberger s 2:1 porazio Mattersburg. Svih 90 minuta u timu Mattersburga odigrao je Nedeljko Malić.