SportDržavni TimTino Sušić zabio gol sezone Hajduka, Osijek iznenadio Splićane

Tino Sušić zabio gol sezone Hajduka, Osijek iznenadio Splićane

Splitski Hajduk je na domaćem Poljudu u okviru utakmice 25. kola HNL-a remizirao sa ekipom Osijeka rezultatom 2:2.

Gosti iz Osijeka su poveli sa 0:1 u sedmoj minuti susreta, a Hajduk je preko našeg reprezentativca Tine Sušića stigao do poravnanja četiri minute kasnije.

Sušić je sa velike udaljenosti postigao prekrasan gol, što je bio njegov šesti ligaški ove sezone.

Preokret za Hajduk donio je Nižić u 36. minuti meča, a vodstvo domaće momčadi trajalo je sve do pete minute sudijske nadoknade.

Tada je uslijedio hladan tuš za domaće navijače jer je Osijek stigao do poravnanja i tako odnio bod sa Poljuda.

Tino Sušić je u  ovoj utakmici odigrao svih 90 minuta.