SportTri penala, autogol, festival grešaka i remi Barcelone i Atletica

Tri penala, autogol, festival grešaka i remi Barcelone i Atletica

Fudbaleri Barcelone i Atletico Madrida podijelili su bodove u večerašnjem duelu La Lige koji je igran na Camp Nou stadionu jer je njihov susret završen 2:2.

Prva na meču do vodstva dolazi Barcelona i to autogolom Diega Coste. To je bilo u 11. minuti. Samo osam minuta kasnije Saul vraća stvari na početak golom s bijele tačke.

U drugom poluvremenu desio se sličan scenario. Prvo je Messi s penala vratio prednost Barci u 50. minuti da bi u 62. minuti susreta Saul opet s penala izjednačio i to je bio konačan rezultat duela.

Barcelona nakon novog remija ostaje na 2. poziciji i ima bod manje uz meč više od Reala, dok je Atletico i dalje treći sa 11 bodova manje od današnjeg protivnika.

U narednom kolu Barca gostuje kod Villarreala, dok Atletico dočekuje Mallorcu.