Lokalne TemeSportUspješan vikend omladinskih selekcija NK"Bosna"

Uspješan vikend omladinskih selekcija NK”Bosna”

U nedjelju 11.10.2015. godine na terenu sa umjetnom travom stadiona Luke u okviru Kvalitetne omladinske lige igrale su četiri omladinske selekcije NK Bosna.  Pretpioniri predvođeni trenerom Dženanom Tahmazom zabilježili su pobjedu rezultatom 3:0 nad ekipom FK Rudar Zenica, a strijelci su bili Jašarević, Grahić-Litrić i Mehmedagić. Pionirska selekcija trenera Avde Kurdije nad istim protivnikom zabilježila je pobjedu rezultatom 3:1, a strijelac dva gola za NK Bosna bio je Aldin Kaplan, dok je jedan gol postigao Hasan Zerdo.  Kadetska selekcija NK Bosna  odigrala je neriješeno sa FK Borac Jelah, a strijelac gola bio je Anes Smajlović.  Najzanimljiviju utakmicu odigrale su juniorske selekcije NK Bosna i FK Borac Jelah koja je završena pobjedom NK Bosna rezultatom 3:2.  NK Bosna na poluvremenu vodio je rezultatom 2:0, da bi gosti početkom drugog poluvremena izjednačili rezultat na 2:2. Ipak, naši nogometaši uspjeli su postići još jedan pogodak, tako da je susret završen pobjedom od 3:2. Strijelac dva gola bio je Sejdić, dok je jedan gol postigao kapiten Fejzagić.