SportRukometRK Bosna Centrotrans odigrala neriješeno sa RK Prijedor na domaćem terenu

RK Bosna Centrotrans odigrala neriješeno sa RK Prijedor na domaćem terenu

RK Bosna Centrotrans ni u trećem kolu Premijer lige nije uspjela upisati pobjedu. Danas su naši rukometaši odigrali samo neriješeno sa gostima iz Prijedora. Krajnji rezultat je bio 27:27, a Omanović je nažalost promašio ključni penal, te Bosna iz današnjeg susreta osvaja samo jedan bod.

U redovima Bosne po 4 gola su postigli Imamagić, Omanović i Buljina. Golman Hadžić je skupio 9 odbrana. U redovima gostiju briljirao je Unčanin sa 9 golova. Oba golmana gostiju bila su odlična.

U sljedećem kolu RK Bosna Centrotrans ide u goste RK Konjuh.

KRAJ UTAKMICE – Utakmica završena rezultatom 27:27.Gosti su promašili zadnji napad, a RK Bosni Centrotrans nije više ostalo vremena te je ostalo neriješeno.

60’ – Pola minute do kraja. Time-out za Prijedor.

59’ – Omanović fula penal. Minut je do kraja, Prijedor u napadu.

58’ – Dva minuta do kraja, rezultat izjednačen 27:27.

57’ – Dva brza gola Lime i ponovno izjednačenje 26:26.

56’ – Nažalost previše grešaka u igri Bosne omogućilo je gostima novo vodstvo 24:26 koji gol zabijaju sa igračem manje.

54’ – Sada Pekić briljira na golu Bosne. Odbranio je tri vezana zicera i penal gostiju, te tako omogućio Bosni novo vodstvo 24:23.

52’ – Velika nervoza na terenu. Rezultat izjednačen 23:23.

50’ – Gosti i dalje vode 22:23. Igrač više sada za Bosnu.

48’ – Time-out traži Bosna pri vodstvu gostiju 21:22.

47’ – Opet Unčanin, ovaj put za izjednačenje 21:21.

46’ – Unčanin uzvraća svojim osmim golom. Beširević na golu gostiju skupio 6 odbrana.

45’ – Omanović nastavlja svoju seriju. Rezultat 21:19.

43’ – 20:17 Bosna povećala vodstvo golom Hrnjića.

41’ – Bosna ponovno povela i to sa igračem manje zahvaljujući dva vezana gola Omanovića. Rezultat 19:17.

37’ – Gosti izjednačili, rezultat je 16:16. Bosna ponovno loše otvara poluvrijeme.

35’ – Rezultat 16:14. Beširević na golu gostiju dobro brani i skupio je već 4 odbrane.

33’ – Gosti su smanjili rezultat na samo 2 gola zaostatka. Trenutni rezultat je 15:13. Hrnjić je zaradio drugo isključenje i morat će biti oprezniji do kraja utakmice.

______________________________________________________________________

KRAJ PRVOG POLUVREMENA – Bosna vodi 14:11. Najefikasniji u redovima naše ekipe bili su Imamagić sa 4 i Čabaravdić sa 3 gola. Golman Hadžić skupio je 7 odbrana u prvom dijelu utakmice.

27’ – Time-out Bosne pri rezultatu 13:11. Sudije večerašnjeg susreta vrlo loše, zbog čega je atmosfera usijana.

23’ – Sada u dvorani već oko 300 gledalaca. Bosna prvi put vodi sa 11:9. Klupa RK Prijedor traži time-out.

U ekipi Bosne Imamagić ima 3 postignuta gola, dok isto toliko ima Unčanin u gostujućoj. Golman gostiju Topić za sada 6 odbrana, jednu manje, tj. 5 ima naš golman Hadžić.

20’ – Nervozna igra sa obje strane uz puno grešaka. Bosna je izjednačila i sada rezultat glasi 9:9. Golmani obje ekipe zaista odlični večeras.

15’ – Naš golman Ismar Hadžić vraća nas u igru sa tri vezane odbrane, Bosna sada ima samo gol zaostatka, rezultat je 6:7.

10’ – Nervozna igra Bosne, gosti to koriste i već prave razliku od 3 gola u svoju korist. Trenutni rezultat 3:6 uz već tri odbrane golmana Prijedora Topića.

5’ – Na samom početku utakmice izjednačena i prilično oštra igra. Trenutno je neriješeno 2:2, a obje ekipe već imaju po jedno isključenje.

1’ – počinje utakmica , na tribinama KSC Mladost nalazi se nešto više od 150 gledalaca. Početni sastav Bosne: Hadžić, Skopljak, Burić, Balta, Spahić, Čabaravdić i Bečak.

_______________________________________________________________________

Rukometaši Bosne Centrotrans večeras u KSC”Mladost” igraju utakmicu trećeg kola Premijer lige. Nakon dva uvodna poraza pobjeda se nameće kao imperativ, a u goste dolazi neugodni sastav Prijedora.

Za sve vas koji niste u mogućnosti pratiti utakmicu u dvorani KSC Mladost ostanite uz Visoko.co.ba i pratite tok susreta uz Visoko.co.ba

Utakmica počinje u 19:00 sati.

18:50 – U prošlom kolu naša ekipa je poražena u gostima od RK Krajina, dok je RK Prijedor upisao pobjedu na svom terenu gdje su savladali RK Konjuh rezultatom 31:26.