SportRukometVardar iznenadio Barcelonu, Veszprem bolji od Kielcea

Vardar iznenadio Barcelonu, Veszprem bolji od Kielcea

U finalu rukometne Lige prvaka će igrati mađarski prvak Veszprem i makedonski šampion Vardar. U prvom polufinalu su se sastali prvaci Mađarske i Poljske, Veszprem i Kielce, a slavio je Veszprem rezultatom 33:30. Većim dijelom utakmice je ekipa za koju igra naš Mirsad Terzić bila u vodstvu i zasluženo su izborili finale, do kojeg ih je vodio sjajni Nenadić, sa čak 12 postignutih golova. U drugom polufinalu veliko iznenađenje i pobjeda Vardara nad Barcelonom sa 29:27. Nakon prvog poluvremena je Barcelona vodila 16:9, a 15-tak minuta prije kraja je bilo 25:19 i onda počinje veliki preokret. Odlično je branio Milosavljev koji je sakupio 15 odbrana, a nezaustavljiv je u napadu bio Kristopans sa deset postignutih golova. Finale između Veszprema i Vardara se igra od 18 sati, dok će od 15:15 u borbi za treće mjesto snage odmjeriti Kielce i Barcelona.