SportNogometVečeras još dva ogleda osmine finala Lige prvaka

Večeras još dva ogleda osmine finala Lige prvaka

U prvim utakmicama 1/8 finala Lige prvaka Barcelona je kao gost pobijedila Arsenal rezultatom 2:0. Strijelac oba gola za Barcelonu bio je Messi u 71. i 83. minuti iz penala. U drugoj utakmici sinoćnjeg programa Juventus i Bayern su u Torinu igrali neriješeno 2:2. Gosti su poveli golovima Mullera u 43. i Robbena u 55.minuti. Strijelci za izjednačenje Juventusa bili su Dybala u 63. i Sturaro u 76. minuti. Večeras se igraju još dva susreta osmine finala, a sastaju se: Dynamo Kijev – Manchester City i PSV Eindhoven – Atletico Madrid.