SportOstali sportovi(VIDEO) Branitelj naslova lakoćom do četvrtfinala

(VIDEO) Branitelj naslova lakoćom do četvrtfinala

U utakmici osmine finala doigravanja Tampa Bay Buccaneersi rutinski su svladali Philadelphia Eaglese rezultatom 31:15.

Bucsi su već u prvoj četvrtini pokazali tko je gazda na terenu – najprije je Bernard upisao touchdown u petoj minuti, a ekstra poenom je to ispratio Succop. Tampa je nastavila s dominacijom i potkraj četvrtine kada novi touchdown upisuje Vaughn, dok ektra poen ponovno zabija Succop. Već u prvoj četvrtini semafor je pokazivao 14:0.

Bucsi su malo ‘stali na loptu’ u drugoj četvrtini, no i taj period su pobijedili rezultatom 3:0 (field gol Succopa).

U trećoj četvrtini domaćini nastavljaju s dominacijom – najprije je touchdown upisao Gronkowski, a ekstra poen dodao je Succop. Samo dvije minute kasnije novi touchdown Tampe zabio je Evans, dok je ekstra poen upisao tko drugi nego Succop. Nakon tri četvrtine rezultat je bio nestvarnih 31:0.

U posljednjoj četvrtini Eaglesi su pokazali znakove života – touchdown je postigao Scott, a ekstra poen je na to dodao Elliott. Eaglesi nisu stali na tome – još jedan touchdown upisao je Gainwell, a polaganje za dva poena upisao je Smith.

No, unatoč odličnoj posljednjoj četvrtini povratka nije bilo te su Bucsi upisali rutinsku pobjedu i plasman u četvrtfinale doigravanja.