SportNogomet(VIDEO) Real Madrid nadigrao Valenciju

(VIDEO) Real Madrid nadigrao Valenciju

U derbiju 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real je kao domaćin uvjerljivo svladao Valenciju sa 4:1 (1:0).

Kraljevski klub poveo je u završnici prvog poluvremena kada je Benzema (43-11m) iskoristio kazneni udarac kojega je iznudio Casemiro, da bi u nastavku Vinicius (52, 61) s dva gola povisio na 3:0. Pred kraj dvoboja Guedes (76) je smanjio na 3:1 prije no što je Benzema (88) svojim drugim golom postavio konačni rezultat.

Vodeći Real sada ima 49 bodova, osam više uz dvije utakmice više od druge Seville, dok je Valencia deveta sa 28 bodova.

Ranije u subotu su Granada i Barcelona odigrali 1:1 (0:0).