Lokalne TemeVisočanin Faruk Halilbegović sa RK Vojvodinom osvojio šesti trofej nacionalnog kupa Srbije

Visočanin Faruk Halilbegović član RK Vojvodina iz Novog Sada u susjednoj Srbiji osvojio je prvi veliki trofej u svom novom klubu.

Naime, rukometaši Vojvodine osvojili su četvrti trofej u Kupu Srbije za sezonu 2019-20, šesti ukupno u takmičenjima nacionalnog kupa.

Novosađani su u finalu završnog turnira u Zrenjaninu slavili nad pančevačkim Dinamom sa 32:20, a prije toga u polufinalu šabačku Metaloplastiku sa 27:21. To je ukupno sedmi uzastopni trofej računajući sva domaća takmičenja: Superligu i Kup Srbije, Super kup i Svesrpski kup.

Faruk Halilbegović je u ovom meču postigao jedan gol.