SportSkijanjeVisočanki Elvedini Muzaferiji 11 stotinki nedostajalo da osvoji bodove

Visočanki Elvedini Muzaferiji 11 stotinki nedostajalo da osvoji bodove

Elvedina Muzaferija je osvojila vrlo dobro 32. mjesto u super G utrci za Svjetski kup koja se vozila u švicarskom St. Moritzu.

Visočanka je odlično odvozila zahtjevnu stazu, te joj je za bodove u Svjetskom kupu nedostajalo 11 stotinki, a za pobjednicom je zaostala 3,75 sekundi.

Elvedina je i ovom utrkom pokazala da možemo očekivati sve bolje rezultate u olimpijskoj sezoni.

Pobjedu je u St. Moritzu slavila Lara Gut-Behrami ispred Sofije Goggie i Miķaele Shiffrin.

Skijašice sutra također voze super G utrku.