SportWatford protiv Norwicha do prve pobjede u sezoni

Watford protiv Norwicha do prve pobjede u sezoni

Norwich i Watford utakmicom na ‘Carrow Roadu’ otvorili su 12. kolo engleske Premier lige.

U duelu davljenika više razloga za slavlje na kraju je imao Watford koji je kao gost slavio rezultatom 2:0, čime je prekinuo crnu seriju i upisao prvu pobjedu u sezoni.

Stršljenovi su vrlo dobro ušli u utakmicu i već od 2. minute su vodili golom koji je postigao Deulofeu, a nakon što se pri prednosti od 1:0 otišlo na odmor, uspjeli su da u nastavku još jednom zatresu mrežu domaćih.

U 52. minuti Deulofeu se našao u ulozi asistenta, a gol za, ispostavit će se, konačnih 2:0 je postigao Gray.

Poslije ovog trijumfa Watford više nije posljednji na tabelu, već je tu poziciju preuzeo Norwich za koji je u posljednjih deset minuta igrao povremeni reprezentativac naše zemlje Mario Vrančić.