SportRukometZagreb rutinski slavio, Senjamin Burić postigao četiri gola

Zagreb rutinski slavio, Senjamin Burić postigao četiri gola

U okviru 8. kola SEHA lige sastali su se PPD Zagreb i Meshkov Brest. U jednom zanimljivoj utakmici domaći tim je slavio rezultatom 29:24(13:10). Prvo poluvrijeme donijelo je neizvjestan susret, ali pred sami kraj prvog poluvremena ekipa Zagreba sa par laganih golova odlazi na veliki odmor sa tri gola prednosti. Nakon 30. minuta rezultat je glasio 13:10 u korist domaće ekipe. U nastavku susreta Zagreb je rutinski održavao stečenu prednost, te pred sami kraj i povećao za sigurnih 29:24. Najbolji kod ekipe PPD Zagreba bili su Zlatko Horvat sa osam golova, dok je Damir Bičanić dodao šest golova, a Damir Mandić pet golova. Bh. reprezentativac Senjamin Burić na ovom susretu postigao je četiri gola. Meshkov Brest predvodio je Andrei Yashchanka sa sedam golova, dok je Valentin Kuran dodao četiri gola.