SportNogometZrinjski i Široki Brijeg slavili, Željo kiksao

Zrinjski i Široki Brijeg slavili, Željo kiksao

Zrinjski je danas dočekao ekipu Radnika iz Bijeljine i slavio pobjedu od 3:0, te tako upisao 10 trijumf u 14. kola BHT Premijer lige. Od samog početka utakmice obje ekipe su igrale jednako, međutim nakon prekršaja nad Nemanjom Bilbijom, dosuđen je jedanaesterac za domaće, a siguran realizator u 23. minutu bio je Miloš Filipović. Do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, te se na odmor otišlo sa prednosti domaćih od 1:0. U drugom poluvremenu, nakon prvog napada, Miloš Filipović u 47. minutu povećava prednost Zrinjskog. Nakon ovog pogotka, Radnik prijeti preko Srećkovića, ali Pirić je siguran. Danas agilni Handžić je u 65. minutu naplatio svoju odličnu predstavu i tako povećao vodstvo Plemića na 3:0. Do kraja susreta nije bilo promjena, te je meč završen pobjedom Zrinjskog od 3:0. U ostalim mečevima su postignuti ovi rezultati: Mladost – Borac 2:1, Vitez – Željezničar 1:1, Čelik – Široki Brijeg 1:4 i Sloboda – Krupa 2:2. Sutra igraju Gošk i Sarajevo.