SportKošarkaZrinjski poražen od Borca u Čačku

Zrinjski poražen od Borca u Čačku

Nakon što su u prošlom konačno probili led i ostvarili prvu pobjedu u ABA 2 ligi ove sezone, košarkaši Zrinjskog su poraženi u 6. kolu. Početak utakmice u Čačku protiv Borca nije nagovještavao takav rasplet, Plemići su poveli sa 19:7 već u šestoj minuti. No, domaći tim do kraja poluvremena je napravio preokret te u tijesnoj završnici ipak upisao pobjedu od 82:76.Velika je šteta što je tako praktično ostala neiskorištena odlična partija veterana Borisa Bakića (25 poena, 5 skokova, 4 asistencije), koji je nedavno potpisao za aktuelnog prvaka BiH.Borac je do pobjede predvodio Radovan Đoković (27 poena, 5 skokova).